AKSEKİ ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

 

    Akseki'deki Akseki Anadolu Lisesinde mezuniyet töreni düzenlendi.

Törene, Belediye Başkanımız Ecz M. İsmet Uysal, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okul bahçesinde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören, okul müdürü ve Mezun Olan Öğrenciler Adına Merve Yılmaz’ın konuşmasıyla devam etti.

 Okul Müdürü Enes Tanış   ‘‘Bugünün Kıymetini bilin  bugün sizin o bir an Önce Çıkarmak İçin Can Attığınız Giymesek dediğiniz okul üniformasıyla son günleriniz. Ne aynı sıralar, ne aynı sınıflar, ne aynı koridorlar paylaşılmayacak bundan sonra  O yüzden tadını çıkarın bugünün sarılın arkadaşlarınıza ister doya doya gülüp eğlenin  ister ağlayın hem mutluluğunuzu paylaşın hem üzüntünüzü buradaki herkes geçici bir tek sizler hayatınızın sonuna kadar birer Akseki Anadolu Lisesi mezunu olarak kalacaksınız ve bu gerçek hiç değişmeyecek. Sevgili evlatlarım Gönlünüz , Bahtınız, Ufkunuz, Yolunuz  açık olsun’’ diye konuştu.

Yılmaz İse , "Hayatımızın bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken, diğer sayfasını yeni beklentiler ve umutlarla açıyoruz. 4 yıllık eğitim süreci boyunca iyiyi kötüyü ayırt etmeyi, insani değerleri, her zaman doğru ve dürüst olmayı, vatana millete yararlı bir birey olmayı öğrendik ve Bizlere geleceğe umut dolu gözlerle bakmayı öğreten, geleceği inşa edecek olan bizleri yetiştiren öğretmenlerimize Arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyor ve ellerinden öpüyorum." diye konuştu.

Tören, mezun olan öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.

Yazımı paylaşmak ister misiniz?

Facebook ile paylaşGoogle Plus ile paylaşTwitter ile paylaş
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd